Manjani i përgjigjet Rilindasve/ Ua ua ua ua ua! Rrodhën fare!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale, lidhur me qëndrimin e mbajtur nga mazhoranca pas publikimit të dëshmitarit X në video-përgjimin e vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

“Ua ua ua ua ua!

Rrodhën fare!

Denoncimi i trafikut dhe i trafikantëve! Denoncimi i mashtrimit publik që bëri Kryeministri dhe Ministri i Brendshëm, na qenka bërë nga Mafia!

Budallëk më të madh nga ky nuk na kishin zënë veshët!

Budallëku e rrjedhja e trurit vijon më tej! PD që denoncoi na qenka Mafia, kurse qeveria që trafikon drogë e mbron trafikantë na qenka legjitime!

Budallëku vijon edhe më tej! Qeveria e drogës na i dashka bisedimet në BE! Opozita që denoncon drogën qenka kundër!!

Budallëk e shkuar budallëkut!

Luajtën nga fiqiri!”, shkruan Manjani.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.