Makina përplas me motorin, plagoset drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një motorr, në lagjen ‘Ali Demi’.

Për pasojë sipas policisë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorrit, i cili është dërguar menjëherë për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës.

Nuk bëhet ende i ditur emri i personit të aksidentuar, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.