Lumturia për Arbana Osmanin ka vetëm një emër…

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur në të cilën shfaqet me miken e saj të ngushtë Xhemi Shehu.

Ato shfaqen mjaft të qeshura në këtë foto dhe krahas saj Arbana ka shkruar: “Lumturi është…”,-përfundon Arbana në rrjete sociale.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.