Lulzim Basha mbërrin në prokurori, për çfarë do të dëshmojë kreu i selisë blu​

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka mbërritur pak minuta më parë në Prokurori ku do të pyetet lidhur me çështjen “Xhisiela”.

Pas kallëzimit të bërë nga Taulant Balla për “shpifje” dhe “fyerje”, Basha do të pyetet sot nga prokurorët për këto akuza.

Taulant Balla ka paditur po ashtu edhe Emiliano Nuhun.

 

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.