Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kapen mat në Tiranë

Prej disa muajsh është përfolur në rrjetet sociale se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Edhe pse këto aludime vazhduan për një kohë të gjatë, as Lori as Visi nuk reaguan për të hedhur poshtë akuzat e fansave.

Mirëpo tanimë nuk ka më dyshime pasi çifti është fotografuar bashkë. Një foto e tyre është publikuar në “IN Tv”, ku Lori dhe Visi shfaqen duke ecur në rrugët e Tiranës, të dy të veshur me shumë stil.

Duhet thënë se shkak për që është përfolur ndarja e tyre ka qenë që ata vetë nuk kanë publikuar as foto shpesh me njëri-tjetrin.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.