“Loja e rëndë filloi!’, Zagani ka një mesazh për Saimir Tahrin: ‘Saje kujdes…..”

Pas arrestimit të dy ish-deputetëve socialistë Arben Ndoka dhe Arben Çuko, ka reaguar edhe ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Zagani ka paralajmëruar pas arrestimeve të fundit edhe ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, icili është nën hetim për trafik ndërkombëtar drogë, pasi emri i tij përmendej në bisedat e bandës së “Habilajve”, të cilët rezultojnë kushërinj të ish-ministrit.

“Loja e rende filloi….!

Saje kujdes…se tani ska vetem te rrafme…!”, – shkruan Zagani.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.