Librazhd, 24-vjeçari bie në kontakt me rrymën dhe vdes

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit, ku një i ri ka humbur jetën tragjikisht.

Mësohet se 24-vjeçari me iniciale D. L., banues në Pogradec, punëtor i mirëmbajtjes së rrugës, ka mbërritur në spital pa shenja jete.

Policia thotë se dyshohet se i riu ka rënë në kontakt me energjinë elektrike por ende nuk është përcaktuar saktësisht shkaku i vdekjes.

Në njoftimin e policisë thuhet:

Në spitalin e Librazhdit është dërguar pa shenja jete shtetasi D. L., 24 vjeç, banues në Pogradec, i cili ishte punëtor i mirëmbajtjes së rrugës, ku gjatë punës në fshatin Xhyre, Librazhd, dyshohet se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen”

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, por paraprakisht dyshohet se ngjarja është aksidentale.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.