Ledina Çelo foto provokuese edhe pse 40 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve

Ajo është gjithnjë sharmante dhe fiziku i saj i le me ‘gojë hapur’ të gjithë. Duket se koha as që e ka ndërmend të kalojë për këngëtaren e njohur Ledina Çelo.

Edhe pse 40 vjeç dhe nënë e dy fëmijëve, ajo kujdeset shumë për veten dhe duket gjithmonë në top formë. Këngëtarja shpesh nuk ‘përton’ të shfaqë linjat e saj seksi në rrjetet sociale.

Së fundmi Ledina ka postuar një sërë fotosh në ‘Instagram’ me rroba banjo. Qëndron e ulur pranë një pishine dhe duket një yll i vërtetë.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.