Larisa/Sherr me thika brenda burgut, shqiptarët bëjnë “të vdekur” bullgarin

Një përleshje me thika ka ndodhur sot në burgun e Larisas në Greqi.

Protagonistë kanë qenë disa shqiptarë të cilët janë përfshirë në sherr me një bullgar.

Në një moment shqiptarët i janë sulur bullgarit dhe e kanë masakruar me thikë.

Emrat e tyre nuk bëhen të ditur mirëpo bullgari është dërguar në gjendje të rëndë në spital pasi kishte marrë plagë të rënda në pjesën e gjoksit.

Shqiptarët janë izoluar ndërkohë që policia ka nisur hetimet.

Nuk dihet se si i kishin siguruar thikat brenda burgut tre shqiptarët.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.