Lali Eri bën qokën në dasmën e Top Channel në Como

Në dasmen e trashegimtares së Top Channel Sara Hoxha me Ledionin, nuk mund të mungonte as Erion Veliaj. Me gjithë shërbimet qe ky ekran i bën kryebashkiakut gjatë vitit, ai nuk mund të mungonte në këtë eveniment.

Lali qe i veshur me frak ndërsa Ajola shkëlqente me fustanin e saj të zi edhe pse më një bark të madh, pasi ndodhet në fundin e shtatzënisë.

Qokatar i pashembullt, sidomos kur është fjala për mediat, Veliaj duket se i ka dhënë kësaj dasme një rëndësi tepër të madhe pasi udhëtimi në Itali është sipas tij i vetmi pushim veror që ka zgjedhur të bëjë Veliaj në mes të angazhimeve në bashki dhe Ajolës në fund të shtatzënisë.

Në një intevistë për “ Top Cannel”, pak ditë më parë i pyetur nga gazetarja Oriela Nebiaj, ai ka thënë, se shumë shpejt do të shkonte në një dasmë në Itali dhe se ato do të mund te quheshin pushimet e vetme të çiftit.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.