Lajmi i fundit/ Policia bashkiake godet një trafikant

Sot policia bashkiake e Tiranës në orët e vona të mbrëmjes ka kapur kontrabandistin më të rrezikshëm nga ” Ura e Beshirit” i quatur Ashik B. rreth 69 vjec. Policët i sekuestruan plot një arkë me FIQ që po i shiste kondrabandë  në një cepe të sheshit “Skendërbej”. Operacioni i koduar “Fiku i zi”  ishte planifikuar prej ditësh por vetëm mbasditën e sotme u konkretizua. Prova materiale ju dergua për ekspertizë Kryetarit Veliaj dhe qytetari u la i lirë sepse nuk bëri rezistencë.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.