Balla tentoi të djegë bashkinë, arrestohet

Tentoi të djegë bashkinë, arrestohet 45-vjeçari në Librazhd. Është djegur pjeserish dera kryesore e godines. Si i dyshuar për këtë ngjajre është Artan Balla. Menjëherë Zjarrfikesja dhe shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendgjarje, ku kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve të zjarrit. Policia njofton se si pasojë e flakëve është djegur, pjesërisht dera e jashtme e Bashkisë Librazhd. Grupi hetimor vazhdon hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.