Këngëtarja shqiptare del me të brendshme në mes të qytetit

Këngëtarja Fjolla Morina është një prej femrave që vihet shpesh në qendër të vëmendjes, për shkak të fotove provokuese që publikon në Instagramin e saj, por edhe për shkak të deklaratave të saj.

Së fundmi Fjolla është bërë pjesë e sfilatës së re të stilistit maqedonas, Zlatko Jovanovski.
Këngëtarja ka veshur në sfilatën e këtij stilisti veshje mjaft të guximshme, me bikini dhe me një pallto sipër, duke lënë kështu shumë pak vend për imagjinatë.

Ajo nuk është ndalur me kaq, pasi ka sfiduar temperaturat e ulëta duke dalë me të brendshme në mes të qytetit të Shkupit për të realizuar një foto.

Ajo çka mund të thuhet në përfundim të gjithë kësaj ështëse Fjolla u ka ndezur imagjinatën meshkujve me këtë foto.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.