Këlyshi i luanit “kafshon” modelen

Një modele 40-vjeçare e quajtur Anfisa Chhekhova po pozonte së bashku me një këlysh luani, teksa ky i fundit humbi durimin dhe e kafshoi në të pasme.

Përpos kafshimit, ai tenton të zbulojë pjesët intime të modeles.

Videoja është shpërndarë nga vetë modelja në Instagram, teksa e cilëson këtë si një ndjesi pozitive.

Ajo shkruan:

Emri i këlyshit të luanit është Jack. Ai është vetëm 2 muajsh. Gjatë setit fotografik, unë mora kafshime dhe lëpirje, por më kryesorja është se mora emocione pozitive.”

Videoja është bërë virale në rrjetet sociale.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.