Karikatura/ Kapexhiu:Pengesa të reja gjermane për Ramën

Pas vizitës së kryeministrit Rama në Berlin si dhe skepticizmin dhe kundërshtinë e fortë të presidentit francez , Macron, ka `komentuar` edhe mjeshtri i karikaturës politike, Bujar Kapexhiu nëpërmjet punës së tij të fundit, botuar ditën e sotme në Mapo; Pengesa të reja gjermane për Ramën.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.