Kapen dy hajdutët nga Fieri, kërkoheshin prej kohësh

Policia e Fierit ka arretsuar dy hajdutë që ishin në kërkim prej kohësh, pasi ishin dënuar bnga gjykatat e shkallës së parë në Fier dhe të asaj në Lushnje, me arrest me burg.

Të arrestuarit janë: Enea Hyseni, 19 vjeç, banues në Fier dhe Fation Ahmetaj, 32 vjeç, banues në Fier.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.