Julian Deda poston foton e 20 viteve më parë: Flokët na mbanin era këmbë…

Aktori i njohur Julian Deda e ka nisur karrierën në skenë shumë vite më parë. E mesa duket është bërë nostalgjik për ato kohë, pasi një ditë më parë postoi një foto të tij të vitit 1998.

Në fotografinë e vjetër, Juli shfaqet i veshur me kostum xhins dhe me kollare të kuqe. Gjithashtu ai ka edhe flokë të gjatë.

“Nostalgji (1998). Ishte koha kur visheshim 100% me xhinse dhe e shoqëronim pa lidhje me një kollare të kuqe. Ishte koha kur flokët i kishim aq të gjatë sa na mbanin era këmbë..! Me pak fjale një tmerr i vërtetë?”, shkroi ai.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.