“Ju nuk mund ta ndalni dot dritën e këtij ylli”

Elvana Gjata është kthyer në kryefjalën e ditëve të fundit në media pas lakimit të emrit të saj në ngjarjen e rëndë të shënuar në mbrëmjen e 4 tetorit në një lokal në ish-Bllok ku një person ndërroi jetë dhe dy të tjerë u plagosën.

Këngëtarja është larguar nga Shqipëria dhe me sa duket ka gjetur edhe mbështetjen e kolegëve të saj ën muzikë pas situatës së vështirë që po kalon.

Kolegia e saj Fjolla Morina e ka përmendur atë në një postim në Instagram dhe i ka dedikuar një shprehje.

Ajo shkruan:

Ju nuk mund ta ndalni dot, dritën e këtij ylli”.

Elvana u përfol se ishte shkaku i ndodhjes së konfliktit ku u përfshinë i fejuari i saj Ervin Mata dhe 36-vjeçari nga Burreli Ervis Martinaj.

Foto 1 nga 5
Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.