Ja si ndahen paratë mes djalit, babait dhe Dakos

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili denoncon punimet e ujësjellësit në Durrësit.

Në mesazhin e publikuar, qytetari shkruan se kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako i ka kaluar punimet e ujësjellësit për shtrimin e tubave, firmës “Adriatik”, në pronësi të babait të drejtorit të ujësjellësit Durrës.

Denoncimi i plotw i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Babai i lumtur!

Ja si ndahen parate midis djalit, babait fatlum dhe famozit Gjush! sb

Mirmbrema zoti berisha ne durres po behen punime ujsjellsi per shtrimin e tubave nga patoku lacit ne durres, tenderin e ka mar firma adriatik ne pronesi te babait drejtorit ujsjellsit durresit me bekim te vangjushit na myten ne taksa ke fatura ujit 18 mij lek taksa vetem per ata.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.