Ish portieri i kombëtares bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Viti 2018 nuk kishte si të niste më mbarë për ish portierin e kombëtare shqiptare, tashmë portier i kombëtares së Kosovës, Samir Ujkani, pasi është bërë baba për herë të parë i një vajze.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Samiri i cili në llogarinë e tij zyrtare në Instagram ka postuar një foto të ardhjes në jetë të vajzës së tij.

“Mirë se erdhe në jetën tonë princeshë”, ka shkruar Ujkani në mbishkrimin e fotografisë.

29 vjeçari dukej mjaft i lumtur dhe i emocionuar në foton e publikuar, ndërsa nuk kanë munguar dhe komentet e shumta të urimit.

Loading...

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.