Ish-ministri: Po, duhen mbledhur armët!

Lidhur me ngjarjen tragjike që tronditi dje Selenicë, Vlorën dhe mbaë Shqipërinë ka reaguar dhe Ylli Manjani. Ish-ministri: Po, duhen mbledhur armët!

Postimi i plotë:

Jam dakort me Namik Doklen.

Po, duhen mbledhur armët!

Por, bashkë me armët duhen mbledhur edhe të sëmurët psiqikë që rrinë rrugëve pa trajtim dhe në përçmim të plotë.

Këto janë “bombat lëvizëse” të rendit publik!

Arrestimet post mortum nuk mjaftojnë!

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.