Ish-deputetët e LSI-së në mbështetje të banorëve protestues

Ish-deputetët e LSI-së janë nisur në drejtim të Unazës së Re në mbështetje të banorëve protestues.

Bëhet e ditur se Petrit Vasili, Endrit Braimllari, Perparim Spahiu dhe Floida Kerpaci, janë disa nga deputetët e kësaj partie që po i bashkohen protestës.

Situata është shumë e tensionuar pasi ka ka informacion se forcat e ndëqrhyrjes së shpejtë do të ndërhyjnë për pengimin e protestës.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.