“Investitori mik i Taulant Ballës?”, deputeti i PS nxjerr pamjet live: Ja si po shembet diga e HEC në Holtë

 

Kreu i grupit parlamentar te PS-se, deputeti Taulant Balla ka postuar sot ne faqen e vete ne Facebook, pamjet live nga aksioni per shembjen e diges se HEC-it prane kanionit te Holtes. 

Me kete postim, Balla i jep pergjigje akuzave te leshuara nga opozita, qe e cileson ate, mikun e investitorit te ketij HEC-i.

“Fillon prishja e digës së HEC pranë kanionit të Holtës. Si thanë gojëprishurit e opozitës rrugore dhe organi i tyre zyrtar RD që investitori është mik i Taulant Ballës?!”- shkruan Balla ne FB.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.