Inter kërkkon yllin e Barcelonës

Inter kërkon të përforcime dhe syrin ia ka vendosur yllit të Barcelonës.

Sport shkruan se Inter janë duke menduar transferimin e mesfushorit portugez Andre Gomes, i cili paraqitet te Everton si i huazuar nga Barcelona.

25 vjeçari ka impresionuar me paraqitje te Everton këtë sezon, dhe skuadra angleze është e gatshëm të kompletojë transferimin e tij në ‘Goodison Park’.

Për ta bërë të tyre në mënyrë të përhershme Gomesin, Everton duhet të përballet edhe me Interin.

Italianët janë duke pritur verën për të parë nëse do të sigurojnë Ligën e Kampionëve, për të nisur bisedimet me Barcelonën për reprezentuesin portugez.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.