Humb jetën oficeri i forcave të NATO-s në Fier, 29-vjeçari vetëhelmohet me fostoksinë

Një 29 vjeçar me inicialet E. Xhaja, ka humbur jeten pasi është vetëhelmuar me fostoksinë.

I riu i identifikuar ishte pjesëtar i forcave të NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës dhe banonte në lagjen Kongresi i Përmetit në Fier.

Familjarët janë mundua t’i japin ndihmën e parë, duke e transportuar më pas edhe në urgjencën në spitalin e Fierit, por pa mundur të shpëtojë.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.