Horoskopi për të shtunën 8 qershor 2019

DashiDashuria: Sot është koha e duhur për të punuar me forcën tuaj të brendshme dhe të mendoni se si të rivendosni ekuilibrin në jetën tuaj. Është një kohë e mirë për dashurinë! Yjet shpallin mundësi të mëdha në sektorin sentimental për beqarët!

Demi-Dashuria: Mëngjesi fillon me më shumë energji se zakonisht. Hëna në aspektin e favorshëm paraqet momente të bukura në sferën romantike. Momente të mirëkuptimit me partnerin/en. Zemrat e vetmuara do të kenë takime të reja, disa prej të cilave janë shumë të rëndësishme.

Binjakët-Dashuria: Sot jeta emocionale nuk është saktësisht një shtrat me trëndafila dhe disa momente tensioni me partnerin/en do ta trondisin pak ditën. Merrni kurajo me të dy duart! Surpriza të këndshme për beqarët të cilët nuk duan të jenë vetëm!

Gaforrja-Dashuria: Dashuria në këtë ditë nuk do të jetë në maksimum. Mundohuni të mos mendoni për atë shumë dhe të shijoni argëtimin, një shëtitje me miqtë ose një mbrëmje me kolegët. Shpesh ju duhet të mendoni edhe për veten! Mërkuri krijon probleme për beqarët, kujdes.

Luani-Dashuria: Urani në shenjë sinjalizon kaq shumë mundësi në sferën private. Nëse keni një dashuri solide ju mund të filloni programe shumë interesante në të ardhmen! Beqarët do të jenë në gjendje të llogarisin një entuziazëm të madh dhe plot energji, ata do të jenë gati për të filluar një histori të re.

Virgjëresha-Dashuria: Në pasdite dashuria do të jetë në nivele të larta. Përpiquni të përqendroheni te dashuria dhe të qëndroni të qetë, Saturni u jep gëzim dhe qetësi atyre që dinë ta kuptojnë atë. Yjet ofrojnë mundësi të reja për beqarët që duan një histori të rëndësishme.

Peshorja-Dashuria: Ju do të stimuloheni nga energjia e madhe dhe madje edhe pengesat sot nuk do të ndikojnë në qetësinë tuaj. Një buzëqeshje dhe një sy ‘qorr’ do të fshij shqetësimet në botën emocionale. Shumë lajme për beqarët, bukuria dhe misteri që I karakterizon do t’I bëjë të kapin shumë zemra sot!

Akrepi-Dashuria: Yjet sot ofrojnë frymën e duhur për të kryer projektet në çiftit që ju interesojnë. Për disa nga shenjat një festë e bukur është gjithashtu në horizont. Për beqarët do të ketë shumë mundësi të favorshme për të takuar shpirtin binjak, mos i humbisni!.

Shigjetari-Dashuria: Yjet do t’ju japin frymën e duhur për të zbutur çështjet e dashurisë. Venusi në rrugë do të jetë vendimtar në ditët në vijim për të marrë vendime të rëndësishme. Zemrat e vetmuara do të duhet të bëjnë një zgjedhje, vetëm mbani këmbën tuaj në tokë!

Bricjapi-Dashuria: Dita fillon e mrekullueshme, sot ju do të ndani momente të bukur me partnerin/en tuaj. Planetet e favorshme sigurojnë marrëveshje të përsosur në të gjitha frontet! Edhe beqarët sot do të kenë guximin të deklarojnë tërheqjen për një person.

Ujori-Dashuria: Disa vështirësi në sferën emocionale do të ndikojnë në disponimin tuaj. Nëse e pranoni se keni gabuar, rishikoni hapat dhe gjithçka do të kthehet si më parë. Marsi në shenjë së shpejti do të shpërblejë beqarët që janë në kërkim të dashurisë, takime të reja në horizont.

Peshqit-Dashuria: Përpiquni të përqendroheni te ndjenjat dhe t’i jepni përparësi dialogut, gjërat me të dashurin tuaj do të përmirësohen. Por ju nuk do të jeni të lumtur ta dëgjoni një person pas një kohe të gjatë. Beqarët do të duan të ndajnë këtë ditë me familjen.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.