Horoskopi për datën 8 nëntor 2018

DASHI

Nëse jeni në një lidhje mos kërkoni të impononi mendimin tuaj mbi partnerin sepse do të keni mosmarrëveshje të shumta. Pranojini sugjerimet e tjetrit dhe toleroni.
DEMI

Çiftet do të gjenden përballë disa zgjedhjeve të vështira, por që duhet t’i bëjnë sot me patjetër. Mendohuni sa të mundni, por jo vetëm për veten tuaj.

 

BINJAKET

Ndryshime rrënjësore do ketë sot ne jetën sentimentale të çifteve. Ata që kanë pasur debate në lidhjen e tyre do të ndihen më të qetë sot.

GAFORRJA

Jeta juaj sentimentale do të ndjekë drejtimin e duhur sot. Jupiteri do të shtyj të tregoheni më të hapur dhe t’i pranoni me lehtësisht mendimet e atij qe keni ne krah.

LUANI

Do të jeni me humor shumë të mirë gjatë kësaj dite dhe do të argëtoheni pa fund me personin që keni në krah. Çdo moment do të jetë i veçantë dhe emocionues për ju.
VIRGJERESHA

Jeta juaj sentimentale do të jetë e mbushur me surpriza të këndshme sot. Financat nuk do të jenë në gjendjen e tyre më të mirë. Tregohuni te kujdesshëm që të mos keni probleme.

 PESHORJA

Plutoni do të jetë i vendosur keq në qiellin tuaj të dashurisë dhe problemet ndërmjet jush dhe partnerit do të jenë të mëdha. Edhe shpenzimet duhet t’i ulni.

AKREPI

Do të keni disa përballje të vogla sot me atë që keni në krah, megjithatë nuk pritet asgjë alarmuese. Mos mendoni gjithmonë se jeni ju që keni të drejtë.

 SHIGJETARI

Marrëdhënia ne çift do të përmirësohet mjaft gjatë kësaj dite. Do të flisni për gjithçka me partnerin tuaj dhe do t’i harroni problemet që keni pasur dikur.

 BRICJAPI

Nëse mendoni se ka ardhur koha ta zyrtarizoni lidhjen tuaj flisni seriozisht me atë që keni në krah dhe bëjani të qartë gjerat. Boll më duke e shtyre kohën pak e nga pak.
UJORI

Dialogu nuk do të mungojë për asnjë moment sot në lidhjen që keni krijuar. Nga ana tjetër partneri do t’iu bëjë të ndiheni më së miri.

PESHQIT

Do të tregoheni shumë striktë në dashuri sot dhe shpesh do e vini partnerin në siklet. Mos e teproni nëse nuk doni të keni mosmarrëveshje te mëdha.

p

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.