Horoskopi 3 Tetor 2018

DASHI

Sot do të keni një ndjenjë dashurie për dikë. Ky mund të jetë një person që ka lidhje profesionale me ty. Marrëdhënia mund të jetë e qëndrueshme, nëse ju jeni të kujdesshëm.

 

DEMI

Dashuria mund të jenë në mendjen tuaj sot. Nëse ju nuk jeni të përfshirë në të, do t’ju tërheq dikush që ka lidhje me biznesin. Ftojeni atë për një drekë profesionale.

BINJAKET

Nëse ju jeni vetëm, mund të gjeni një partner romantik sot. Po të jeni i lidhur, mendoni për një angazhim të përhershëm. Cilado qoftë situata do të merrni përgjigjen që ju dëshironi.

GAFORRJA

Ju mund të keni pasur dëshirë të adoptoni një kafshë. Sot është dita për ta bërë atë. Kafshët janë një burim i mrekullueshëm i shoqërimit, argëtimit dhe dashurisë së pakushtëzuar.

LUANI

Dikush që ju do shumë, do të sigurojë frymëzim për veprimtarinë krijuese. Ju mund të shkruani, pikturoni ose gatuani në veçanti për mikun tuaj. Gjithçka do t’ju vlerësohet.

VIRGJERESHA

Ju jeni duke planifikuar një ngjarje të rëndësishme sociale. Gjithashtu, do të doni të bëni disa rregullime në shtëpi. Do të ndiheni shumë i lumtur me rezultatet tuaja.

PESHORJA

Një mesazh i dashur për ju mund të vijë nga një grua apo nga nëna juaj. Planifikoni kohë të lirë gjatë ditës. Ky kontakt do të sjell një ndryshim pozitiv, në marrëdhënien tuaj.

AKREPI

Një shumë e vogël parash mund t’ju vijë sot. Ju do të planifikoni diçka me to. Ndoshta, këtë gjë e keni menduar për një qëllim të veçantë, ose për të investuar ku doni ju.

 SHIGJETARI

Energjitë e sotme do t’ju sjellin fat të mirë dhe sukses. Mundësi të reja për të rritur statusin dhe të ardhurat, mund të vijnë në rrugën tuaj sot. Mund të bëni disa miq të rinj.

BRICJAPI

Sot do të keni imagjinatë për shumë gjëra. Sidomos kjo vlenë për  punën tuaj krijuese, ose për të avancuar interesat e biznesit tuaj. Shkruani idetë, për t’i kujtuar më vonë.

UJORI

Sot mund të takoheni me një femër në grupin tuaj shoqëror. Ky person mund të kthehet nga një i njohur rastësor në mik të fortë. Me të do të keni prejardhje dhe interesa të njëjta.

PESHQIT

Sot do të ndjeni tërheqje për dikë që keni takuar në punë. Nëse është një ndjenjë dashurie, mos e shprehni hapur. Kjo ndjenjë do të kalojë, ose personi mund të jetë i padisponueshëm.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.