Horoskopi 12 gusht 2018

DASHI
Dëgjoni zërin e brendshëm që ju kërkon të jeni më i komunikueshëm sot. Mund të përfshiheni në debate dhe shkak mund të jetë vetëm mënyra juaj e të folurit.

DEMI
Do të keni një ditë shumë të bukur, të mbushur me surpriza të këndshme. Do të ndiheni në formë të mirë dhe i rrethuar nga dashuria. Shfrytëzoni këto momente për të marrë energji për në ditët në vazhdim.

BINJAKËT
Ndihuni i lire për tua thënë gjërat troç disa personave. Do ta kuptoni se do të ndiheni në formë shumë të mirë pasi të keni shprehur atë që ndjeni brenda jush. Mjafton të tregoni kurajë.

GAFORRJA
Ju duket sikur keni një barrë të rëndë mbi shpinë. Sa më shumë të ecni, aq më shumë do ta ndjeni këtë barrë. Çlirohuni nga kjo barrë në mënyrë që të ndiheni mirë me veten tuaj.

LUANI
Mund t’ju kërkohet që të ngadalësoni pak hapat tuaja. Duhet ta dëgjoni këtë mesazh të rëndësishëm që mund të jetë për të mirën tuaj. Merreni jetën më me qetësi.

VIRGJËRESHA

Mësoni tu thoni jo disa personave të cilët herë pas here përpiqen t’ju përdorin. Kujdesuni më shumë për vete dhe nevojat tuaja sepse fillimisht jeni ju që keni rëndësi, pastaj të tjerët.

PESHORJA
Mos e nënvlerësoni fuqinë e të tjerëve sot. Mund t’ju duken shumë konfuz, por po ti dëgjoni me kujdes, do të kuptoni se ata kanë shumë vlera të fshehura.

AKREPI
Ndajini me të tjerët dhuntitë që keni. Do të kuptoni se sa më shumë të angazhoheni aq më shumë do të mësoni për vete. Do të sfidoheni në disa mënyra që nuk e kishit menduar kurrë.

SHIGJETARI
Mos hezitoni që të thoni atë që ndjeni edhe pse mund t’ju duket e vështirë. E vërteta është se njerëzit nuk mund t’jua lexojnë çfarë keni në mendje, prandaj është mirë ti shprehni ndjenjat dhe dëshirat tuaja.

BRICJAPI
Mos harroni se është një force e jashtëzakonshme që po ju ndihmon këto ditë. Mos harroni se gjithmonë keni një person i cili ju mbështet. Nuk do të jeni kurrë vetëm.

UJORI
Përqendrohuni më shumë te natyra juaj e brendshme. Përdoreni romanticitetin që ju karakterizon për të bërë për vete një person të cilin e vlerësoni shumë.

PESHQIT
Kërkoni këshilla nga një njeri i afërt më të moshuar. Do të kuptoni se duke biseduar me të moshuarit mund të mësoni shumë. Mund të merrni leksione të jashtëzakonshme për të ardhmen.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.