Homor nga Mike Shkodra dhe Spiropali

Ne redaksi vijne plot budallalliqe nga budallenj por po e botojme per humor  kete mesazh:

Lexojeni dhe  qeshni….

Redaktori i ksaj Platforme ,
Publik Live .
Ju ,Jeni nje KRIMINEL I QELBUR SI NJERI .
100 %.Deshmi nga tregimi i juaj ime GENJESHTRA te TURPSHME ,dhe Cynik qe shkrueni ;
Elisa Spiropali ka Makin : 100.000.Euro.???
Pa Treguar FAKTE .
LLOJ I.MAKINES ,
CILI VIT I ,2010 /2018… Prodhimit ???, DHE CILI
MODEL I Makines.????
Ku ne ju Publikojm QMIMET ORIGJINALE te gjitha MAKINAVE
MERCEDES Modele.Nga FIRMA MERCEDE, Gjermoni.
Sa Kushton Gjdo model i Makinave Merrcedes ne Gjermoni…Shqipri etj.
KJO PLATFORM PUBLIKE Esht e Formueme prej SERRBVE DHE RUSVE Nga Fondet e tyre qe i FURNIZOJN Tradhtaret e Kombit Ton per ti Abuzusr njerzit me te NDERSHEM QE KA KOMBI JON Shqiptar .
Sikurse esht :
Zonja ELISA Spiropali.
28.Se.2018.11.23.am.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.