Hiqet stenda e librit Çam ne panairin e librit Me kerkesen e ambasades greke

Ish deputetja Mesila Doda ka bere te ditur lajmin  e heqjes se librit Çam duke e quajtur genocid te paster kete akt te shemtuar: 

Hiqet stenda e librit Çam ne panairin e librit
Me kerkesen e ambasades greke, dhe nderhyrjen e ministrit re jashtem shqiptar Ditmir Bushati, sot u hoq stenda e librave çam nga panairi i librit ne Muzeun Kombetar ne Tirane.
Cilido qe i thote vetes shqiptar e ftojme te na bashkohet… ky eshte akt i paster genocidi…

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.