Hidhet shorti. Ky është kundërshtari i Liverpoolit të Shaqirit në Champions

Në Nyon të Zvicrës sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Champions Leagues.

Liverpooli i Xherdan Shaqirit do të përballet me Porto.

Kujtojmë se më 9 dhe 10 prill zhvillohen ndeshjet e para në çerekfinale, ndërsa ato të kthimit pas një jave më 16 dhe 17 prill.

Kompeticioni më i rëndësishëm evropian ka hyrë në fazën më interesante pasi vetëm 4 skuadra do të synojnë biletën për në gjysmëfinale.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.