Gimenez dëshiron që Godin të rri në Atletico

Jose Gimenez shpreson që të vazhdojë të luaj krah Diego Godin në Atletico Madrid për kohë të gjatë derisa veterani mbrojtës vazhdon të lidhet me një kalim në Inter

Veteranit i skadon kontrata në fund të këtij sezoni dhe për të ka interes një numër i madh i skuadrave në Europë.

Por, shoku i tij në Kombëtare shpreson që ai të vendos të rri edhe më shumë në skuadrën e tij aktuale në Spanjë.

“Shpresoj që Diego të jetë partner i imi për kohë të gjatë”, ka thënë ai pas ndeshjes së të mërkurës për Kupën e Mbretit.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.