Gazetarja që u kërcënua me jetë sot ka ditëlindjen

Moderatorja e njohur Fiori Dardha feston sot ditëlindjen dhe na ka surprizuar të gjithëve me moshën e saj.

fiori

Fiori ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi, ku bashkëngjitur me të zbulon edhe se sa vjeç bëri ajo sot.

“39 sot… Faleminderit Zot!”, shkruan moderatorja krahas fotos të publikuar në “Instagram”, ku mori komente të shumta.

Fansat e saj e uruan për ditëlindjen, por kishte edhe nga ata që treguan se u habiten se ajo ditën e sotme mbush 39 vjeç.

fiori komente

”39??? Nuk dukesh fare. Dukesh shumë më e re se aq! Edhe 100!”, i shkruan një ndjekës, i cili ka të drejtë.

fiori1fiori1fiori2fiori

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.