Gazetarja: Jo deri këtu, nuk jam dele të më vjedhësh bukën e fëmijës Erion Veliaj…

Gazetarja shkruan se kjo që po bën kryebashkiaku është vjedhje skandaloze ditën për diell.

“Nuk mund të më taksosh 66 mijë lekë ujë në muaj, për një ujë pusesh që qelben enët kur lahen dhe grisen rrobat në lavatriçe.Unë skam pike lavazhi, jam familje ku 60 përqind të ditës e kaloj në punë për të qenë korrekte, por s’mundem me këtë vjedhje.” shkruan më tej gazetarja.

Postimi i plotë

Denoncim skandaloz per ujeqelbesin e Tiranes qe e shet ujin si ne mes te Saharase.

Jam e shokuar nga kjo vjedhje skandaloze qe behet diten per diell…. si mund te paguash uje trefish nga cmimi i energjise elektrike.
Ky eshte SKANDAL Erjon Veliaj, e smund te tallesh bashke me hajdutet e tu ne kete menyre me njerezit qe paguajne taksa per tu shkaterruar nga mushkerite cdo dite. Nuk mund te me taksosh 66 mije leke uje ne muaj, per nje uje pusesh qe qelben enet kur lahen dhe grisen rrobat ne lavatrice. Une skam pike lavazhi, jam familje ku 60 perqind te dites e kaloj ne pune per te qene korrekte , por smundem me kete vjedhje.
PR yt i propagandes per shpelarje truri le ta lexoje e ta thote , ndryshe do te ta them vete e do e them kudo: NUK MUNDET te me vjedhesh keshtu buken e femijes time. Une nuk vjedh , une paguaj cdo takse por une sjam nje IDIOTE DELE ne kete vend qe me takson dhe per ajrin.
Jepi fund kesaj vjedhje.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.