FRANGAJT I REFUZOHET VIZA FAMILJARISHT NGA ZYRA KONSULLORE E SHBA?

Ne nje postim ne llgarine e tij ne FB avokati i njohur publikon nje informacion ne lidhje me refuzimin qe ambasada e  USA ne Tirane i ka bere familjarisht Aleksander Frangajt, pronar i disa televizioneve dhe nje ndertues i suksesshem .

Av Atin Goxhaj
Hahaha
Këtë informacion ma çuan në FB nga 2 burime hahaha!
Alexander Frangajt i refuzohet viza familjarisht në Degën Konsullore të Ambasadës Amerikane dhe nxehet se nuk e kupton se TV KLAN dhe ABC News konkurojnë veç me Top Channel dhe Temën e Mero Gëlbazës për antiamerikanizmin e tërbuar 🙂 I harroi Frangaj se si Fevzo organizonte emisione antitrump ku ftonte gjithë urrejtësit e Trump që të bënin seanca të përroit psikik antitrump? I harroi Frangaj se si lajmet janë kthyer në përrua psikik antitrump! Ja pra pak nga pak gjithë banda televizive e sorosit në Shqipëri do të pësojë të njëjtin fat sepse Zyra Konsullore nuk varet nga Donald Lu që çon në SHBA me ftesa zyrtare veç klyshët e Soros që japin prova që e urrejnë Trumpin 🙂
Do habitenin në 2018 se çfarë surprizash do të keni me bandën e jeniçerëve të Soros 😀 Çkanë ngrënë nga Soros do ta vjellin në vazhdim.. 10fish!!!

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.