Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella ‘dridhin’ Instagramin, këto FOTO do t’ju lënë pa frymë

Dy modelet e njohura shqiptare, Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella njihen si mikesha shumë të mira. Shpeshherë ato dyja shihen bashkë.

Në rrjetet sociale ato postojnë fotografi provokative që marrin vëmendjen e shtypit rozë. Kështu ka ndodhur edhe me fotografinë e fundit,  ato dyja e kanë postuar. Françeska dhe Kejvina së bashku shihen në bikini duke vënë në pah format super seksi.

Kejvina tregon të pasmet bombastike duke mos i lënë asgjë imagjinatës. Përveç modelimit, Kejvina po ashtu njihet si prezantuese televizive. Ajo ka paralajmëruar që së shpejti do të sjellë një projekt të madh televiziv.

View this post on Instagram

@bestiesworldwide 🦋 #worththewait @kejvina_kthella

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

View this post on Instagram

🔜 @bestiesworldwide 👙 @franceskajace 🔝

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.