FOTOT/ Rama shkon në Ministrinë e Brendshme për të prezantuar Lleshin

Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes së qeverisë, ku u emërua Sandër Leshi si Ministër i Brendshëm, nuk ka humbur kohë dhe ka shkuar për ta prezantuar.

rama leshi 3

Rama dhe Lleshi janë parë teksa ngjisnin shkallët e Ministrisë së Brendshme, ku mësohet se do të bëhet prezantimi i ministrit të ri.

 

rama leshi 2

Kujtojmë që Leshi do të drejtojë punët e brendshme, nga posti i zv. ministrit të parë ku do të ketë të gjitha atributet sikur të ishte ministër.

rama leshi ministri 1

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.