FOTOT/ Kongresi i PS nis punimet me Ekrane LED edhe në rrugë, nuk lejohen gazetaret

Kongresi i Partisë Socialiste ka nisur punimet ditën e sotme në Pallatin e Kongresit.

Ajo që ka rënë në sy në këtë organizimi ka qenë fakti se gazetarët nuk janë lejuar ta ndjekin punimet e Kongresin nga sallën, por janë lënë jashtë në hollin, duke e ndjekur para një ekrani.

Ndërkohë që ekranet LED e PS janë vendosur dhe në sheshin “Nënë Tereza”, deri tek hotel “Rognerit”.

Pas punimeve të Kongresit është programuar dhe prezantimi i Erjon Veliajt si kandidat për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiranës.

 

gazetaret-Kongresigazetaret-Kongresi1Led-kongresiLed-kongresi1Led-kongresi11Led-kongresi111Led-kongresi1111

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.