FOTOT/Fitorja spektakolare e Lacios në derbi, prezantuesja italiane feston…nudo

Lacio mposhti Romën me rezultatin 3-0 në derbin e kryeqytetit, duke çuar peshë zemrat e tifozëve të kaltër. Një ndër to është edhe prezantuesja italiane Ana Falki, që e ka cilësuar mbrëmjen e djeshme si të paharrueshme.

Lacio5

Në përfundimin e sfidës, ajo ka zgjedhur një mënyrë tepër speciale për të festuar. Modelja ka postuar një foto “hot” në rrjetin social “Instagram” ku shkruan:

Ana Alki

“Për ne lacialët kjo do të jetë një natë e paharrueshme. Tani mund të fle e vetme, pa veshur bluzën time. Natën e mirë të gjithë ëndërrimtarëve dhe gjumë të ëmbël nga Ana juaj”.

Prezantuesja

Edhe pse vitet kalojnë 46-vjeçarja mbetet gjithmonë seksi dhe tërheqëse.

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.