FOTOT/ Elvana Gjata celebron dasmën e Jonida Vokshit

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë.

Në një ceremoni ëndrrash, buzë detit, ku nuk mungonin detajet e shumta, çifti dukeshin më të lumtur se kurrë në këtë ditë të tyren.

Çifti u celebruan nga këngëtarja Elvana Gjata, ndërsa Jonida kishte zgjedhur një fustan të ngushtë për ceremoninë e betimit, i cili i nxirrte në pah format e trupit.

 

79f4742d-fc66-45bf-8aa3-35134f64be8830fca29a-9cec-4283-baa2-38f42bf95b051f34a92f-72e5-422f-8080-8832be04edb4

2bb66ade-e4b0-400b-a7c7-7287cd63d4fc8bd73bd4-c33e-4e68-bb1a-3b714104a3e1jonida ok
-640-0-5d7d26658bf2ba16d8b78-0b8d-4f15-b002-e71457ab81d3d750e69a-911f-47a4-b403-a7378aa1ac5ejonida 3jonida1

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.