FOTOT e nxehta të Oriolës me qenushin e saj simpatik

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar me fotot e saj seksi në rrjetet sociale. Djeka qenë në një nga  plazhet e Vlorës me një veshje zhytëseje, sot modelja ka vendosur që të merr diell pak në bikine.E në shoqëri të Oriolës nuk ishte ndonjë djalosh, pos qenushit të saj simpatik.

Por, interesant ishte mesazhi i saj që si duket i drejtohej meshkujve.

“Shif me sy e plaç në vend”, ka shkruar ajo, derisa nën fotografitë kanë komentuar edhe disa nga yjet tona si Zaimina Vasjari dhe Beatrix Ramosaj.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.