FOTOT arbitres seksi, Emanuela Rusta

Temperaturat e larta të këtyre ditëve të gushtit, mendon t’i ngrejë akoma më shumë arbitrja seksi, Emanuela Rusta.

emanuela rusta

 

Ditët e fundit, ajo ka postuar disa foto të nxehta, ku shfaqet me bikini në natyrë. Rusta, që u bë e njohur sezonin që lamë pas, teksa ishte arbitre linje në derbin mes Tiranës dhe Partizanit, shfaqet me forma bombastike, në këtë prag-sezoni, i cili parashikohet i zjarrtë, edhe me pjesëmarrjen e arbitreve femra.

emanuela rustaemanuela rusta

Emanuela2 Emanuela RustaEmanuela Rusta pushime Rusta Emanuelaemanuela rustaemanuela rusta3

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.