FOTO/Pushimet romantike të RONALDO DHE GEORGINA RODRIGUEZ

- -, Insta-Pub
0

LARG PUNËS DHE FAMILJES, CRISTIANO RONALDO DHE GEORGINA RODRIGUEZ SHIJOJNË PUSHIMET ROMANTIKE

    

Kishte ardhur koha…

Në një sezon me shumë pak impenjime’(jashtë luftës për titull në Spanjë dhe vetëm me synimin për Champions League), Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij kanë menduar të kalojnë pak kohë vetëm.

Pas më shumë se një viti nga lidhja me Georgina Rodriguez dhe 4 muaj pas lidhjes së vajzës së tyre Alana Martina, futbollisti 33-vjeçar ka bërë një udhëtim romantik drejt Islandës.

Amor infinito 💖

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *