FOTO/Pasi u fejua Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri ia mbathin për Romë

Fejesa e Jon Gjebreas me bukuroshen Merlin Haxhiymeri padyshim që bëri goxha bujë në media.

Çifti i sapo fejuar mesa duket ka vendosur të bëjë lëvizjen e rradhës dhe të tërheq përsëri vëmendje.

Sipas një postimi të fundit që Jon Gjebrea ka bërë në Instastory ata na lajmërojnë se janë larguar nga Shqipëria.

Loading...

Destinacioni? Çifti sipas fotos të postuar kanë shkuar në Romë për të pushuar.

 

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.