FOTOLAJM/Makina humb kontrollin, bie nga 200 metra lartësi në lumin Shkumbin

Para pak minutash një makinë ka humbur kontrollin duke rënë nga 200 metra lartësi në lumin Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kthesës të Murrashit. Mësohet se mjeti që ka rënë është një furgon mallrash. Drejt vendngjarjes është nisur dhe autoambulanca.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.