FOTO/Ish-kryeministri tallet me piktorin Kryeministër: Mirëmëngjesi nga piktori …

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar mëngjesin e sotëm Edi Ramën dhe nismën e tij për shpalljen e vitit të Skëndërbeut.

Ai ka publikuar një foto me një tekst ironik për ‘2018, viti shqiptar i drogës, kanabisimit dhe krimit shtetëror’.

‘Një mirëmëngjesi nga piktori dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.