FOTOHUMOR/Elisa kënaqet me Skënderbeun, ‘Ylli i opozitës’ i buzëqeshur

Parlamenti është mbledhur sot në seancë plenare ku kanë marrë pjesë edhe deputetët e rinj të të ashtuquajturës “Opozita e re”.

Deputetët që erdhën nga listat e LSI dhe PD të 2017 janë ulur në vendin që deri një muaj më parë mbanin dy grupet parlamentare PD e LSI.

Mungesa e opozitës reale duket se e ka relaksuar edhe kryeministrin Edi Rama që në seancë ka qenë vetë ‘zot e vetë shkop’.

Ai është parë i qeshur teksa i tregonte diçka nga telefoni ministrave Elisa Spiropali dhe Olta Xhaçka.

I buzëqeshur, dhe në formë është shfaqur edhe deputeti Ylli Shehu.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.