FOTO/Agron Xhafën e nisin në Itali me një operacion top sekret

Pas letrës së bërë publike nga Agron Xhafa, i cili thotë se do të shkojë në Itali të bëjë burgun, ish-kryeministrit Sali Berisha ka publikuar nje mesazh te ardhur ne adrese te tij.

Sipas ish-kryeministri, Agron Xhafaj është nisur për në Itali për të shpëtuar Fatmirin.

Ja mesazhi i publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

“Mirëmëngjes Dr!

Agron Xhafën e nisën forcërisht në Itali me një operacion top sekret me avion sot herët në mëngjes!

Letra është shkruajtur nga Fatziu!

E gjitha për të shpëtuar lëkurën e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia!”

Image

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.