FOTO/ Verrati braktis gruan dhe 2 fëmijët për kamarieren superseksi

Ky i fundit është mahnitur nga bukuroshja dhe ka braktisur gruan, me të cilën ishte prej 10 vitesh si dhe dy fëmijët. Verrati dhe Xhesika janë njohur në një restorant në Paris, aty ky bukuroshja punonte si kameriere.

4815155-marco-verratti-et-sa-compagne-jessica-ai-950x0-3

ghgjggjhjhfhghg dfdfdfd

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.